Zapisy

TERAPEUTO, CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU??? DOWIEDZ SIĘ KOGO POSZUKUJEMY...

Zapraszamy do naszych przedszkoli dzieci z niepełnosprawnością, o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych w wieku od 2,5 lat do 6 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Dzieci w naszym przedszkolu mają możliwość bezpłatnego uczęszczania. Rodzic wnosi tylko jednorazową opłatę wpisową w kwocie 600 zł, która obejmuje opłaty manipulacyjne, ubezpieczenie, rezerwację miejsca oraz indywidualną diagnozę aktualnych potrzeb terapeutycznych dziecka. Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z usług przedszkola.

Przyjmujemy zapisy w formie e-maila lub telefonicznie, prosząc jednocześnie o dokumentację terapeutyczną dziecka:

- orzeczenie o kształceniu specjalnym, wydane przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną

- aktualną (lub ostatnią posiadaną) dokumentację diagnostyczno-terapeutyczną dziecka, która odzwierciedla poziom funkcjonowania dziecka, uwzględnia jego potrzeby terapeutyczne

- inną dokumentację, którą rodzice dziecka uznają za stosowaną nam przedstawić.

Zespół nauczycieli i terapeutów, na podstawie przedstawionej nam dokumentacji oraz po spotkaniu z rodzicami i dzieckiem, podejmie decyzję o przyjęciu dziecka do przedszkola.

Jednocześnie Rodzic ma możliwość przedłużenia pobytu dziecka w przedszkolu do godz. 16:00 oraz zwiększenia ilości zajęć terapeutycznych. Ws szczegółów prosimy o kontakt z p. Małgorzatą Przycka - tel. 729 389 933, e-mail: m.przycka@przedszkole-dobrystart.pl

Plan zajęć terapeutycznych jest dostosowywany do potrzeb dziecka i jego możliwości oraz rodzaju i stopnia niepełnosprawności dziecka. Jest modyfikowany w zależności od postępów dziecka w danym obszarze.

Opłata dzienna za wyżywienie: 16 zł - obejmuje całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad - II dania, podwieczorek). Wyżywienie może uwzględniać alergie czy nietolerancje pokarmowe dziecka. Wtedy stawka żywieniowa np. za dietę bezglutenową ustalana jest indywidualnie.

Opłata dzienna za żywienie dziecka jest zwracana w przypadku nieobecności dziecka, w sytuacji gdy rodzic poinformował o nieobecności dziecka, najpóźniej do godz. 14.00 w dniu poprzedzającym.

Na życzenie Rodzica wystawiamy faktury za pobyt dziecka w przedszkolu.

Istnieje możliwość finansowania pobytu i zajęć dziecka w naszym przedszkolu przez fundacje, stowarzyszenia czy inne podmioty, na podstawie wystawionej przez nas faktury.