PRACA SZUKA CZŁOWIEKA !
Poszukujemy dobrych terapeutów do pracy w Przedszkolach Terapeutycznych "Dobry Start". Kliknij po więcej informacji...

Zapraszamy do naszych przedszkoli dzieci z niepełnosprawnością, o specjalnych potrzebach edukacyjnych i terapeutycznych w wieku od 2,5 lat do 6 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

ZAPISY:

Przyjmujemy zapisy w formie e-maila lub telefonicznie, prosząc jednocześnie o dokumentację terapeutyczną dziecka:

- orzeczenie o kształceniu specjalnym, wydane przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną

- aktualną (lub ostatnią posiadaną) dokumentację diagnostyczno-terapeutyczną dziecka, która odzwierciedla poziom funkcjonowania dziecka, uwzględnia jego potrzeby terapeutyczne

- inną dokumentację, którą rodzice dziecka uznają za stosowaną nam przedstawić.

Zespół nauczycieli i terapeutów, na podstawie przedstawionej nam dokumentacji oraz po spotkaniu z rodzicami i dzieckiem, podejmie decyzję o przyjęciu dziecka do przedszkola.

OPŁATY:

Rodzic wnosi  jednorazową opłatę wpisową w kwocie 600 zł, która obejmuje opłaty manipulacyjne, ubezpieczenie, rezerwację miejsca oraz indywidualną diagnozę aktualnych potrzeb terapeutycznych dziecka. Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z usług przedszkola.

Rodzic może wybrać kilka wariantów edukacji dziecka w naszych przedszkolach:

- w godz. 8:00 - 13:00 - czesne miesięczne 300 zł  - szczególnie polecamy ten wariant dzieciom najmłodszym, dopiero rozpoczynającym przygodę z przedszkolem i intensywną terapią.

- w godz. 8:00 - 14:30 - czesne miesięczne 450 zł

- w godz. 8:00 - 16:00 ze zwiększoną ilością indywidualnych zajęć terapeutycznych -  czesne miesięczne 1000 zł

Plan zajęć terapeutycznych jest dostosowywany do potrzeb dziecka i jego możliwości oraz rodzaju i stopnia niepełnosprawności dziecka. Jest modyfikowany w zależności od postępów dziecka w danym obszarze.

W sprawie szczegółowej oferty terapeutycznej prosimy o kontakt z p. Małgorzatą Przycka - tel. 729 389 933, e-mail:  m.przycka@przedszkole-dobrystart.pl

Opłata dzienna za wyżywienie: 16 zł - obejmuje całodzienne wyżywienie (śniadanie, zupa, II danie, podwieczorek). Wyżywienie może uwzględniać alergie czy nietolerancje pokarmowe dziecka. Wtedy stawka żywieniowa np. za dietę bezglutenową ustalana jest indywidualnie.

Opłata dzienna za żywienie dziecka jest zwracana w przypadku nieobecności dziecka, w sytuacji gdy rodzic poinformował o nieobecności dziecka, najpóźniej do godz. 14.00 w dniu poprzedzającym nieobecność.

Na życzenie Rodzica wystawiamy faktury za pobyt dziecka w przedszkolu.

Istnieje możliwość finansowania pobytu i zajęć dziecka w naszym przedszkolu przez fundacje, stowarzyszenia czy inne podmioty, na podstawie wystawionej przez nas faktury.