przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa


ZapisyOSTATNIE WOLNE MIEJSCA W DOBRYM STARCIE. ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA TERAPEUTYCZNEGO:-)


Zapraszamy do naszego przedszkola dzieci z w wieku od 2,5 lat do 7 lat, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, wydane ze względu na autyzm, Z. Aspergera.

 

ZAPISY:

Przyjmujemy zapisy w formie e-maila lub telefonicznie, prosząc jednocześnie o skany dokumentacji terapeutycznej dziecka:

·        orzeczenia o kształceniu specjalnym, wydane przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną 

·        aktualnej (lub ostatniej posiadanej) dokumentacji diagnostyczno-terapeutycznej dziecka, która odzwierciedla poziom funkcjonowania dziecka, uwzględnia jego potrzeby terapeutyczne

·        innej dokumentacji, którą rodzice dziecka uznają za stosowną nam przedstawić.

 

Zespół nauczycieli i terapeutów, na podstawie przedstawionej nam dokumentacji oraz po spotkaniu - konsultacji z rodzicami i dzieckiem, podejmie wspólnie decyzję o przyjęciu dziecka do przedszkola.

 

OPŁATY:

Rodzic wnosi  jednorazową opłatę wpisową w kwocie 600 zł, która obejmuje opłaty manipulacyjne, ubezpieczenie, rezerwację miejsca oraz indywidualną diagnozę aktualnych potrzeb terapeutycznych dziecka. Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z usług przedszkola.

 

Rodzic może wybrać kilka wariantów edukacji dziecka w naszych przedszkolach:

·        w godz. 8:00 - 13:00 - czesne miesięczne 450 zł  - szczególnie polecamy ten wariant dzieciom najmłodszym, dopiero rozpoczynającym przygodę z przedszkolem i intensywną terapią. 

·        w godz. 8:00 - 14:30 - czesne miesięczne 600 zł 

·        w godz. 8:00 - 16:00 ze zwiększoną ilością indywidualnych zajęć terapeutycznych -  czesne miesięczne 1200 zł

 

Plan zajęć terapeutycznych jest dostosowywany do potrzeb dziecka i jego możliwości oraz rodzaju i stopnia niepełnosprawności dziecka. Jest modyfikowany w zależności od postępów dziecka w danym obszarze. 

W sprawie szczegółowej oferty terapeutycznej prosimy o kontakt z p. Marią Tomczyk - tel. 532 429 355, e-mail:  m.tomczyk@przedszkole-dobrystart.pl  

 

Wyżywienie: 14 zł - obejmuje posiłki: zupa, II danie, podwieczorek. Wyżywienie może uwzględniać alergie czy nietolerancje pokarmowe dziecka. Wtedy stawka żywieniowa np. za dietę bezglutenową ustalana jest indywidualnie.

Opłata za wyżywienie dziecka jest zwracana w przypadku nieobecności dziecka, gdy rodzic poinformował o jego nieobecności do godz. 8:30 danego dnia.  

 

Na życzenie Rodzica wystawiamy faktury za pobyt dziecka w przedszkolu.  

Istnieje możliwość finansowania pobytu i zajęć dziecka w naszym przedszkolu przez fundacje, stowarzyszenia czy inne podmioty, na podstawie wystawionej przez nas faktury.


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK