Za życiem OKRO

POTRZEBUJESZ DLA DZIECKA KAMERALNEJ, ROZWOJOWEJ SZKOŁY TERAPEUTYCZNEJ? REKRUTACJA W DOBRYM STARCIE RUSZA OD CZERWCA!!

Miło nam poinformować, że nasza placówka „Dobry Start” we współpracy z Wiodącym Ośrodkiem Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczym, funkcjonującym przy Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „TOP” w Warszawie, uruchamia bezpłatne zajęcia terapeutyczne wczesnego wspomagania rozwoju w ramach programu „Za życiem”.

Dla kogo zajęcia w Dobrym Starcie – zapraszamy dzieci w wieku od 2 r.ż  do czasu podjęcia nauki w szkole, posiadające opinię o potrzebie WWRD (wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka), zamieszkujące i zameldowane na terenie Warszawy.

Zakres i rodzaj zajęć – dziecko może korzystać maks. z 5 bezpłatnych zajęć terapeutycznych w tygodniu. Rodzaje terapii i ich wymiar przydzielane są w zależności od potrzeb i trudności dziecka, w ramach konsultacji z Wiodącym Ośrodkiem Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczym przy poradni „TOP”.

Dostępne terapie to:

·      Terapia pedagogiczna

·      Terapia psychologiczna

·      Terapia logopedyczna

·      Terapia integracji sensorycznej

·      Fizjoterapia

Dodatkowe informacje i zapisy – zapraszamy do kontaktu z p. Małgorzatą Przycką pod adresem email: m.przycka@przedszkole-dobrystart.pl lub tel. nr 729389933, w godz. 10:00 – 16:00.

Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że korzystanie z zajęć terapeutycznych w ramach programu „Za życiem” nie wyklucza możliwości jednoczesnego korzystania z dotychczasowych zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (WWRD), realizowanych w placówkach oświatowych.