przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa


Za życiem OKRORekrutacja do szkoły terapeutycznej Dobry Start na rok 2021/2022 rozpoczęta! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje :-)


Miło nam poinformować, że nasza placówka „Dobry Start” we współpracy z Wiodącym Ośrodkiem Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczym, funkcjonującym przy Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „TOP” w Warszawie, uruchamia na 2021r. bezpłatne zajęcia terapeutyczne wczesnego wspomagania rozwoju w ramach programu „Za życiem”.


Dla kogo zajęcia w Dobrym Starcie – zapraszamy dzieci w wieku od 2 r.ż  do czasu podjęcia nauki w szkole, posiadające opinię o potrzebie WWRD (wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka), zamieszkujące na terenie Warszawy.  


Zakres i rodzaj zajęć – dziecko może korzystać maks. z 5 bezpłatnych zajęć terapeutycznych w tygodniu. Rodzaje terapii i ich wymiar przydzielane są w zależności od potrzeb i trudności dziecka, w ramach konsultacji z Wiodącym Ośrodkiem Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczym przy poradni „TOP”.


Dostępne terapie to:

·      Terapia pedagogiczna

·      Terapia psychologiczna

·      Terapia logopedyczna

·      Terapia integracji sensorycznej

·      Fizjoterapia


Dodatkowe informacje i zapisy


Zajęcia prowadzone są w placówce przy ul. Odkrytej 1A lok. 2A II piętro – zapraszamy do kontaktu z p. Marią Tomczyk pod adresem email: m.tomczyk@szkola-dobrystart.pl lub tel. nr 737 164 711, w godz. 10:00 – 15:00.


Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że korzystanie z zajęć terapeutycznych w ramach programu „Za życiem” nie wyklucza możliwości jednoczesnego korzystania z dotychczasowych zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (WWRD), realizowanych w placówkach oświatowych.


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK