WWR

BEZPŁATNE ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU - WWR. Mamy tylko kilka wolnych miejsc! Zapraszamy :-)

Drodzy Rodzice,

w naszych przedszolach prowadzimy bezpłatne zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Twoje Dziecko nie musi być naszym Przedszkolakiem, aby korzystać z potrzebnej terapii.

Wczesne wspomaganie rozwoju to wsparcie dzieci z niepełnosprawnością i zagrożonych niepełnosprawnością, w wieku od urodzenia do podjęcia obowiązku szkolnego. W naszych placówkach prowadzimy terapię dzieci w wieku od 2 roku życia do momentu osiągniecia dojrzałości szkolnej (pójścia do I klasy szkoły podstawowej).

Nasza oferta indywidualnych, bezpłatnych zajęć terapeutycznych w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka obejmuje:

- terapię psychologiczno-pedagogiczną

- terapię logopedyczną

- fizjoterapię (rehabilitację ruchową)

- terapię integracji sensorycznej i terapię ręki

Warunkiem korzystania z zajęć jest posiadanie przez dziecko opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, wydanej przez publiczną lub niepubliczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 729389933. Zapraszamy do kontaktu.