przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa


WWRREKRUTACJA DZIECI DO NASZYCH PLACÓWEK TERAPEUTYCZNYCH DOBRY START NA ROK 2020/2021. Przedszkole i Szkoła Terapeutyczna czekają na Was :-) Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!


W naszym przedszkolu prowadzimy bezpłatne zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Państwa Dziecko nie musi być naszym Przedszkolakiem, aby korzystać z potrzebnej terapii. Zajęcia WWR są otwarte dla wszystkich – po wcześniejszym umówieniu i przekazaniu nam stosownej specjalistycznej opinii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

 

Czym jest wczesne wspomaganie rozwoju?

 

Wczesne wspomaganie rozwoju to wsparcie dzieci z niepełnosprawnością i zagrożonych niepełnosprawnością, w wieku od urodzenia do podjęcia obowiązku szkolnego. W naszej placówce prowadzimy terapię dzieci w wieku od 2 roku życia do momentu osiągnięcia dojrzałości szkolnej (pójścia do I klasy szkoły podstawowej). WWR bazuje na zintegrowanych działaniach terapeutycznych z wykorzystaniem sprawdzonych metod. Dzięki temu możliwe jest zniwelowanie różnic rozwojowych i prawidłowe przygotowanie dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. Wczesne wspomaganie rozwoju jest wskazane szczególnie u dzieci z:

·        z zaburzeniami rozwojowymi

·        z zespołami genetycznymi

·        autyzmem,

·        z niepełnosprawnością ruchową,

·        z niepełnosprawnością intelektualną

·        z zaburzeniami zachowania

 

WWR – oferta przedszkola „Dobry Start”

 

Nasza oferta indywidualnych, bezpłatnych zajęć terapeutycznych w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka obejmuje:

- terapię psychologiczno-pedagogiczną

- terapię logopedyczną

- fizjoterapię (rehabilitację ruchową)

- terapię integracji sensorycznej i terapię ręki

 

Warunkiem korzystania z zajęć jest posiadanie przez dziecko opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, wydanej przez publiczną lub niepubliczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

 

Zajęcia WWR prowadzą wykwalifikowani terapeuci z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością. Dzięki temu, że terapia prowadzona jest indywidualnie, możemy dostosować jej tempo i program do potrzeb dziecka, co pozwala uzyskać widoczne efekty terapii.

 

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 532 429 355. Zapraszamy do kontaktu :-)


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK