WWR

TERAPEUTO, CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU??? DOWIEDZ SIĘ KOGO POSZUKUJEMY...

Drodzy Rodzice,

w naszych przedszolach prowadzimy bezpłatne zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Twoje Dziecko nie musi być naszym Przedszkolakiem, aby korzystać z potrzebnej terapii.

Wczesne wspomaganie rozwoju to wsparcie dzieci z niepełnosprawnością i zagrożonych niepełnosprawnością, w wieku od urodzenia do podjęcia obowiązku szkolengo. W naszych placówkach prowadzimy terapię dzieci w wieku od 6 miesiąca życia do momentu osiągniecia dojrzałości szkolnej (pójścia do I klasy szkoły podstawowej).

Nasza oferta indywidualnych i grupowych, bezpłatnych zajęć terapeutycznych w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka obejmuje:

- terapię psychologiczno-pedagogiczną

- terapię logopedyczną

- fizjoterapię (rehabilitację ruchową)

- rehabilitację niemowląt NDT-Bobath

- terapię integracji sensorycznej i terapię ręki

- trening EEG-Biofeedback

- muzykoterapię

- dogoterapię

W zakresie realizacji bezłatnych zajęć Wczesnego Wspomagania Rozwoju współpracujemy również z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "Konwaliowa" oraz  Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Konwaliowa", z siedzibą przy ul. Kowalczyka 1A www.konwaliowa.pl

Warunkiem korzystania z zajęć jest posiadanie przez dziecko opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, wydanej przez publiczną lub niepubliczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 729389933. Zapraszamy do kontaktu.