Terapeuta integracji sensorycznej - program Za życiem

REKRUTACJA DZIECI DO NASZYCH PLACÓWEK TERAPEUTYCZNYCH DOBRY START NA ROK 2020/2021. Przedszkole i Szkoła Terapeutyczna czekają na Was :-) Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!

Przedszkole i Szkoła Terapeutyczna "Dobry Start", z siedzibą przy ul. Internetowej 33 oraz ul. Odkrytej 1A, na Białołęce, poszukuje terapeuty integracji sensorycznej/fizjoterapeuty do prowadzenia indywidualnej terapii dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi, w wieku przedszkolnym, w ramach programu „Za życiem”

Zapewniamy:

·        elastyczny czas pracy - w wybrane dni tygodnia (także w sobotę), w wybrane godziny od 9:00 – do 19:00,

·        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zawodowego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,

·        bogato wyposażony gabinet terapeutyczny.

Oczekujemy:

·        ukończenia kursu nadającego kwalifikacje do diagnozy i terapii SI, posiadanie dyplomu fizjoterapeuty będzie dodatkowym atutem,

·        min. półrocznego doświadczenia zawodowego w terapii dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi,

·        chęci rozwoju i doskonalenia własnych umiejętności,

·        umiejętności pracy w zespole terapeutycznym,

·        posiadania działalności gospodarczej,

·        znajomość tematyki AAC (w szczególności PECS) będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

·        prowadzenie terapii indywidulanej,

·        tworzenie programów terapeutycznych,

·        przygotowanie pomocy terapeutycznych

·        współpraca z rodzicami,

·        prowadzenie dokumentacji zajęć

Ostrzegamy :-) Łatwo nie będzie, ale jeśli masz głowę pełną pomysłów, dużo cierpliwości i cieszą cię nawet najmniejsze sukcesy Twoich podopiecznych, z pewnością dasz radę!

Terapeutko/Terapeuto, czekamy na Twoje CV z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego – wyślij je na adres: praca@przedszkole-dobrystart.pl

Zacznij z nami swój zawodowy Dobry Start :-)

PS. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.