Szkoła

Praca szuka dobrego Logopedy! Praca na zastępstwo - dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych. Aplikuj do nas. Podzielimy się wiedzą i naszym doświadczeniem!

Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Dobry Start”. Jest!:

·        dedykowana dzieciom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

·        kameralną przestrzenią, która elastycznie dopasowuje się do potrzeb swoich uczniów

·        miejscem gdzie edukacja nierozerwalnie łączy się ze specjalistyczną terapią

Edukację rozpoczynamy od września 2019r. – zapraszamy dzieci do klasy I. Planujemy utworzyć dwie klasy I w roku szkolnym 2019/2020:

• dla uczniów z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym
  • dla uczniów z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim

Drogi Rodzicu, kliknij w link, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o planowanych działaniach szkoły lub zadzwoń pod nr tel. 729 38 99 33.