O naszym przedszkolu

BEZPŁATNE ZAJĘCIA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU - WWR. Mamy tylko kilka wolnych miejsc! Zapraszamy :-)

Witam w  Przedszkolach Terapeutycznych "Dobry Start" :-)

Pierwsza, przedszkolna placówka terapeutyczna powstała z końcem września 2012r. Od lutego 2014r., przy ul. Internetowej 33, stworzyłam kolejne miejsce, które zapewnia dzieciom z autyzmem, z Z. Aspergera, intensywną i wieloprofilową terapię oraz edukację.

Różnorodne doświadczenia i sukcesy w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi zbieram od 12 lat, poprzez swoje zaangażowanie i działalność najpierw w Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Konwaliowa", a potem również w  Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej "Konwaliowa".

W tej własnie poradni stworzyłam Zespół Terapeutów realizujących Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka (WWRD) - bezpłatny program terapeutyczny dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych.

Teraz swoje doświadczenia, wiedzę i chęć niesienia pomocy tym, którym jest trudniej, wykorzystuję w organizacji przedszkoli terapeutycznych.

Bo chcę aby wszystkie dzieci miały DOBRY PRZEDSZKOLNY START!

Małgorzata Przycka i Zespół Dobrego Startu :-)