przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa


Dobry Start - przedszkole i szkołaRekrutacja do szkoły terapeutycznej Dobry Start na rok 2021/2022 rozpoczęta! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje :-)


Witajcie w  Dobrym Starcie :-)


Jesteśmy placówkami edukacyjno-terapeutycznymi dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Stawiamy na indywidualne podejście do potrzeb dzieci (małe grupy), rozwój umiejętności komunikacyjnych i społecznych,  wspieramy w nabywaniu coraz większej samodzielności. 


Oto nasza historia w dużym skrócie... :-)


Pierwsza, przedszkolna placówka terapeutyczna powstała z końcem września 2012r. Od lutego 2014r., przy ul. Internetowej 33, stworzyliśmy kolejne przedszkole, które zapewnia dzieciom z autyzmem, i z Z. Aspergera, intensywną i wieloprofilową terapię oraz edukację.


Rok 2019 to kolejny, duży krok w edukacji - tym razem już na etapie szkolnym!  Otworzyliśmy Terapeutyczną Szkołę Podstawową "Dobry Start" dla dzieci z autyzmem i Z. Aspergera. 


W tym roku, do naszych działań skierowanych do dzieci z niepełnosprawnościami, wyzwaniami rozwojowymi, dołączył program „Za życiem” – bezpłatna, bardzo intensywna terapia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju.


Jako założyciel Dobrego Startu, różnorodne doświadczenia i sukcesy w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi zbieram od 12 lat. Przez kilka lat pracowałam w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Konwaliowa”, w której stworzyłam Zespół Terapeutów realizujących Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka (WWRD), pierwszy w Warszawie - niepubliczny, bezpłatny program terapeutyczny dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych.


Od kilku lat, swoje doświadczenia, wiedzę i chęć niesienia pomocy tym, którym jest trudniej, wykorzystuję w organizacji przedszkola i szkoły terapeutycznej. 

Bo chcę aby wszystkie dzieci miały DOBRY edukacyjny START!

 

 

Małgorzata Przycka i Zespół Dobrego Startu :-)

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK