O naszym przedszkolu

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA !
Poszukujemy dobrych terapeutów do pracy w Przedszkolach Terapeutycznych "Dobry Start". Kliknij po więcej informacji...

Witam w  Przedszkolach Terapeutycznych "Dobry Start" :-)

Pierwsza, przedszkolna placówka terapeutyczna, przy ul. Okrągłej 48, powstała z końcem września 2012r. Od lutego 2014r., przy ul. Intenetowej 33, stworzyłam kolejne miejsce, które zapewnia dzieciom o specjalnych potrzebach, intensywną i wieloprofilową terapię oraz edukację.

Różnorodne doświadczenia i sukcesy w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi zbieram od 11 lat, poprzez swoje zaangażowanie i działalność najpierw w Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Konwaliowa", a potem również w  Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej "Konwaliowa".

Jako pierwsza z niepublicznych placówek w Warszawie, Poradnia Konwaliowa uruchomiła Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka (WWRD) - bezpłatny program terapeutyczny dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych. Z ogromną radością ale i wieloma wątpliwościami, czy się nam uda, tworzyłam zespół specjalistów WWRD.

Teraz swoje doświadczenia, wiedzę i chęć niesienia pomocy tym, którym jest trudniej, wykorzystuję w organizacji przedszkoli terapeutycznych.

Bo chcę aby wszystkie dzieci miały DOBRY PRZEDSZKOLNY START!

Małgorzata Przycka i Zespół Dobrego Startu :-)