przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa


O naszym przedszkoluTERAPEUTO, CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU??? DOWIEDZ SIĘ KOGO POSZUKUJEMY...


Witam w Bezpłatnych Przedszkolach Terapeutycznych "Dobry Start" :-)


Pierwsza, przedszkolna placówka terapeutyczna, przy ul. Okrągłej 48, powstała z końcem września 2012r. Od lutego 2014r., przy ul. Intenetowej 33, stworzyłam kolejne miejsce, które zapewnia dzieciom o specjalnych potrzebach, intensywną i wieloprofilową terapię oraz edukację.

 

Różnorodne doświadczenia i sukcesy w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi zbieram od 10 lat, poprzez swoje zaangażowanie i działalność najpierw w Zakładzie Opieki Zdrowotnej, a potem również w  Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej "Konwaliowa".

 

 Jako pierwsza z niepublicznych placówek w Warszawie, Poradnia Konwaliowa uruchomiła Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka (WWRD) - bezpłatny program terapeutyczny dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych. Z ogromną radością ale i wieloma wątpliwościami, czy się nam uda, tworzyłam zespół specjalistów WWRD.


Teraz, swoje doświadczenia, wiedzę i chęć niesienia pomocy tym, którym jest trudniej, wykorzystuję w organizacji przedszkoli terapeutycznych.

 

Od 2015 r., jako pierwsze niepubliczne przedszkola terapeutyczne w Warszawie, umożliwiamy BEZPŁATNE uczęszczanie dzieci do naszych placówek.

 

Bo chcemy aby wszystkie dzieci miały DOBRY PRZEDSZKOLNY START!


Zapraszamy,

Małgorzata Przycka i Zespół Dobrego Startu :-) 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK