przedszkole dla dzieci z autyzmem Warszawa


O naszym przedszkoluPraca szuka dobrego Logopedy! Praca na zastępstwo - dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych. Aplikuj do nas. Podzielimy się wiedzą i naszym doświadczeniem!


Witam w  Przedszkolach Terapeutycznych "Dobry Start" :-)


Pierwsza, przedszkolna placówka terapeutyczna powstała z końcem września 2012r. Od lutego 2014r., przy ul. Internetowej 33, stworzyłam kolejne miejsce, które zapewnia dzieciom z autyzmem, z Z. Aspergera, intensywną i wieloprofilową terapię oraz edukację.

 

Różnorodne doświadczenia i sukcesy w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi zbieram od 12 lat, poprzez swoje zaangażowanie i działalność najpierw w Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Konwaliowa", a potem również w  Poradnii Psychologiczno-Pedagogicznej "Konwaliowa".

W tej własnie poradni stworzyłam Zespół Terapeutów realizujących Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka (WWRD) - bezpłatny program terapeutyczny dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych. 

 


Teraz swoje doświadczenia, wiedzę i chęć niesienia pomocy tym, którym jest trudniej, wykorzystuję w organizacji przedszkoli terapeutycznych. 

Bo chcę aby wszystkie dzieci miały DOBRY PRZEDSZKOLNY START!

 

Małgorzata Przycka i Zespół Dobrego Startu :-)
 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK