PRACA SZUKA CZŁOWIEKA !
Poszukujemy dobrych terapeutów do pracy w Przedszkolach Terapeutycznych "Dobry Start". Kliknij po więcej informacji...

Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" poszukuje terapeutów-nauczycieli do grupy dzieci:
- z niepełnosprawnością sprzężoną, intelektualną i ruchową
- z autyzmem.

Zapewniamy:
- stabilną pracę w ramach pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w grupie do godz. 13:00, czas wolny na przygotowanie zajęć, programów terapeutycznych i pomocy
- wynagrodzenie adekwatne do zawodowego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
- przyjazną atmosferę,
- dofinansowanie szkoleń,
- dodatkowe płatne dni szkoleniowe na podnoszenie kwalifikacji,
- superwizję pracy terapeutycznej.

Jeśli jesteś pedagogiem specjalnym lub psychologiem i posiadasz doświadczenie w edukacji i terapii dzieci z niepełnosprawnością oraz uprawnienia pedagogiczne

zgłoś się do nas!

Ostrzegamy :-) Łatwo nie będzie, ale jeśli masz głowę pełną pomysłów, dużo cierpliwości i cieszą cię nawet najmniejsze sukcesy Twoich podopiecznych, z pewnością dasz radę!

Czekamy na Twoje CV z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego. Znajomość tematyki AAC będzie Twoim dodatkowym atutem.

Zacznij z nami swój nowy Dobry Start :-)

PS. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.