Aktualności

Praca szuka dobrego Logopedy! Praca na zastępstwo - dopasujemy się do Twoich możliwości czasowych. Aplikuj do nas. Podzielimy się wiedzą i naszym doświadczeniem!

Praca szuka dobrego Logopedy!

Poszukujemy logopedy / neurologopedy na zastępstwo., do prowadzenia terapii dzieci z autyzmem.

Zapewniamy:

·        stabilną pracę w ramach części / pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę, inna formę pracy preferowaną przez terapeutę

·        czas wolny na przygotowanie zajęć, programów terapeutycznych i pomocy

·        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zawodowego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,

·        przyjazną atmosferę,

·        dofinansowanie szkoleń.

Jeśli  posiadasz doświadczenie w terapii dzieci z autyzmem, uprawnienia pedagogiczne, tematyka AAC - szczególnie PECS i MÓWIK nie jest Ci obca  zgłoś się do nas!

Ostrzegamy! Łatwo nie będzie, ale jeśli masz głowę pełną pomysłów, dużo cierpliwości i cieszą cię nawet najmniejsze sukcesy Twoich podopiecznych, z pewnością dasz radę! Znajomość tematyki AAC będzie Twoim dodatkowym atutem.

Czekamy na Twoje CV z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego. Wyślij je na adres:praca@przedszkole-dobrystart.pl

Zacznij z nami swój nowy Dobry Start :)

PS. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.