Aktualności

TERAPEUTO, CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU??? DOWIEDZ SIĘ KOGO POSZUKUJEMY...

Jeśli jesteś TERAPEUTĄ - logopedą, pedagogiem specjalnym lub psychologiem i posiadasz doświadczenie w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi z niepełnosprawnością, wyślij nam swoje CV, z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego, na adres: praca@przedszkolny-dobrystart.pl

Ostrzegamy! Łatwo nie będzie! Ale jeśli masz zapał do pracy, ciekawe pomysły, jesteś wrażliwcem, uwielbiasz pracę z dziećmi i potrafisz współpracować z innymi, to poradzisz sobie z pewnością! :-)

Zapewniamy pracę pełną wyzwań na podstawie umowy o pracę, przyjazną atmosferę, możliwość dofinansowania szkoleń oraz dodatkowe płatne dni szkoleniowe na podnoszenie kwalifikacji.

Czekamy na WAS :-)