"Po godzinach" Centrum Terapii

TERAPEUTO, CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU??? DOWIEDZ SIĘ KOGO POSZUKUJEMY...

Serdecznie witamy w Centrum Terapii "Po godzinach" :-)

Po godzinie 16:00, od poniedziałku do piątku, gdy budynek naszego przedszkola opuszczają nasze kochane Przedszkolaki, toczy się tu drugie.. już nie przedszkolne życie :-). Rozpoczynamy wtedy zajęcia indywidualne i grupowe, z których może skorzystać każde dziecko, niezależnie od wieku.

Są to zajęcia odpłatne, z których dochód przeznaczamy na potrzeby działań naszego Przedszkola Terapeutycznego "Dobry Start", umożliwiając jego bezpłatne funkcjonowanie. Zapewniamy doskonale wyposażone gabinety diagnostyczne i terapeutyczne oraz doświadczonych specjalistów.

Oto oferta Centrum Terapii "Po godzinach":

• Diagnoza funkcjonalna testem PEP-R (wraz z opisem i omówieniem) - 300 zł

Profil psychoedukacyjny PEP-R to narzędzie do diagnozy aktualnego wieku rozwoju dziecka, która jest szczególnie użyteczna w układaniu planów terapii dla dzieci z podejrzeniem zaburzeń rozwojowych oraz dla dzieci z autyzmem, zespółem Aspergera, zaburzeniami w rozwoju mowy.

• Diagnoza logopedyczna (wraz z opisem i omówieniem) - 150 zł
  • Diagnoza integracji sensorycznej (wraz z opisem i omówieniem) - 300 zł
  • Terapia indywidualna pedagogiczna (50 min.) - 90 zł
  • Terapia indywidualna logopedyczna (50 min.) - 90 zł
  • Terapia indywidualna integracji sensorycznej  (50 min) - 90 zł
  • Terapia indywidualna psychologiczna (50 min.) - 90 zł
  • Fizjoterapia indywidualna (rehabilitacja ruchowa, 50 min.) - 90 zł
  • Zajęcia indywidulane z komunikacji alternatywnej AAC - 90 zł

W celu zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt z p. Małgorzatą Przycką - tel. 729389933 lub email: m.przycka@przedszkole-dobrystart.pl

Nasza oferta z pewnością będzie się rozszerzać, w odpowiedzi na potrzeby naszch Podopiecznych. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www i FB.

Serdecznie zapraszamy :-)